Oglasi

Booking rezervacija hotelov

Zdravstvo, nega

Sodelavec/ka v kozmetičnem salonu m/ž

Opis delovnega mesta:

Za delo v razvijajočem sprostitvenem studiu nudimo kreativno delo maserjem, kozmetičarjem ter pedikerjem / manikerjem.

Vaše delo bo strokovna negovalna terapija kože obraza ali telesa z uporabo aparatov, ročno delo in uporaba vrhunske naravne kozmetike AFRODITA.

Pričakujemo:

Pričakujemo vestno, zainteresirano in odgovorno osebo, z jasno vizijo svoje poslovne poti, željo po komiunikaciji, znanje iz področja trženja.

Nudimo:

Kozmetični tehnik m/ž

Delovne naloge:

  • poznavanje kozmetičnih postopkov nega obraza,
  • pedikura,
  • trajno podaljševanje trepalnic itd...

  • V. ali VI. stopnjo izobrazbe, smeri zdravstvena nega in oskrba,
  • 3 mesece delovnih izkušenj,
  • dobro znanje angleškega jezika,
  • osnovno poznavanje dela z računalnikom,
  • vozniški izpit B-kategorije.

Nudimo:

Zdravstveni tehnik m/ž

  • zaposlitev za določen čas, kasneje z možnostjo podaljšanja,
  • 3 mesečno poskusno delo,
  • polni delovni čas,
  • več-izmenski delovnik.

Savna mojster (študentsko delo) m/ž

  • Delo v obdobju od septembra 2014 do junija 2015

Diplomirana medicinska sestra / diplomirani zdravstvenik m/ž

  • Takojšen pričetek dela.
  • Redno delovno razmerje z zaposlitvijo v Avstriji (m/ž).
  • Delo v bolnišnicah in domovih za ostarele.
  • Polni delovni čas.
  • Možnost nadurnega dela.
  • Redni in stimulativni mesečni dohodek (plačilo vseh nadur, nočnega dela itd.).
  • Pomagamo pri iskanju nastanitve v kraju opravljanja dela.
  • Stalno svetovalno službo v Sloveniji in Avstriji.

Montaža prezračevalnih kanalov (Graz) m/ž

  • Zaposlitev v prijetnem kolektivu.

Diplomirana medicinska sestra m/ž

  • nadpovprečno dobro plačilo,
  • usklajen delovni čas,
  • socialno varnost,
  • dodatke ter 13. in 14. plačo,
  • individualno svetovanje in podporo.

Tehnik zdravstvene nege m/ž

Medicinska sestra - več delovnih mest m/ž

Iščemo 2 medicinski sestri (m/ž) z izkušnjami na področju dela s pacienti intenzivne nege in medicinsko sestro (m/ž) za opravljanje hišne nege pacienta.

  • poznavanje nemškega jezika,
  • vozniški izpit B kategorije, lastno vozilo predstavlja prednost pri izbiri.

Za medicinske sestre, ki še nimate ustreznih delovnih izkušenj je možna tudi priučitev.

Sicer je možna tudi kombinacija dela v hišni negi in s pacienti intenzivne nege.

Svetovalec spalnih sistemov m/ž

  • Strokovno svetovanje na domu namenjeno kupcem, ki ne morejo oz. jim je težko priti v naše salone spalnih sistemov.
  • Svetovanje na sejmih
  • Svetovanje v hotelih in toplicah

Pogoji:

  • Komunikativen
  • Organiziran
  • Odgovoren
  • Usmerjen k rezultatu