Oglasi

Booking rezervacija hotelov

Zdravstvo, nega

Fizioterapevt m/ž

Delovne naloge:

  • Fizioterapevt s strokovnim izpitom in izkušnjami, ki je pripravljen na samostojno dinamično delo na visokem strokovnem nivoju.
  • Fizioterapevt, ki je pripravljen samostojno opravljati delo.

Pričakujemo:

Medicinska sestra / zdravstveni tehnik (Graz z okolico) m/ž

  • Takojšen pričetek dela.
  • Redno delovno razmerje z zaposlitvijo v Avstriji (m/ž).
  • Delo v bolnišnicah in domovih za ostarele.
  • Polni delovni čas.
  • Možnost nadurnega dela.
  • Redni in stimulativni mesečni dohodek (plačilo vseh nadur, nočnega dela itd.).
  • Pomagamo pri iskanju nastanitve v kraju opravljanja dela.
  • Stalno svetovalno službo v Sloveniji in Avstriji.

Srednja medicinska sestra - pripravnik m/ž

  • nudenje medicinske pomoči,
  • priprava in delitev predpisane terapije in urejanje pripomočkov v skladu s kompetencami,
  • vodenje dokumentacije,
  • izvajanje del in nalog v skladu z delovnim načrtom ustanove,
  • druge naloge po navodilu nadrejenega.

  • V. stopnjo izobrazbe, zdravstvene smeri,
  • zelo dobro znanje slovenskega jezika,
  • poznavanje dela z računalnikom,
  • poznavanje psihologije starostnika.

Nudimo:

Diplomirana medicinska sestra (Avstrija) m/ž

  • zaposlitev v avstrijskem podjetju,
  • plačilo po avstrijski zakonodaji,
  • urejeno zdravstveno zavarovanje ter prijava v delovno razmerje,
  • možnost izobraževanja ob delu,
  • plačano prenočišče (po potrebi).

Negovalka, negovalec (Avstrija) m/ž

  • plačana prenočitev (po potrebi).

Prodajni zastopnik/skrbnik strank m/ž

  • delo v hitro rastočem mednarodnem podjetju,
  • napredovanje znotraj podjetja,
  • fiksno mesečno plačilo + provizijo od realizacije,
  • redno delovno razmerje za polni delovni čas.

Frizer m/ž

Kaj vam nudimo?

  • delo preko lastnega s.p.,
  • delo s svojimi strankami,
  • dodatna izboraževanja,
  • delo z lasno kozmetiko Kemon,
  • delo v prijetnem in nasmejanem kolektivu,
  • polni delovni čas.

Klinični psiholog specialist konzultant m/ž

  • zaposlitev za nedoločen čas,
  • 4-mesečno poskusno delo,
  • zaposlitev s polnim delovnim časom,
  • dopoldanski urnik dela.

Diplomirana medicinska sestra / diplomirani zdravstvenik m/ž

  • Redno delovno razmerje z zaposlitvijo v Avstriji.

Edinstvena priložnost za zaposlitev v medicinski panogi m/ž

  • Izvrstno mednarodno izkušnjo, ki vam daje prestiž in veča vašo strokovno vrednost
  • Nadpovprečno plačo
  • Izboljšanje vaših jezikovnih spretnosti v angleščini
  • Svetovalca, ki je v stiku z vami ves čas
  • Nasvete med postopkom pridobitve certifikata GMC (General Medicine Council) za delo v Angliji, na Škotskem ali Severnem Irskem
  • Možnost, da izberete lokacijo in zdravstveno organizacijo