Oglasi

Booking rezervacija hotelov

Pravo

Pravnik m/ž

Opis delovnih nalog:

Pravni svetovalec za delo na področju izterjave - m/ž

Iščemo Pravnega svetovalca za delo na področju izterjave - m/ž. Naloge obsegajo: vodenje postopkov pravne izterjave in dogovarjanje z dolžniki o poplačilu dolga, vlaganje izvršilnih predlogov, tožb in drugih vlog na sodišče, pravno svetovanje, mentorstvo in prenos znanj, sodelovanje v projektnih skupinah. Nudimo: zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev.

Pravni svetovalec (m/ž) za delo na področju sodne izterjave

Od novega sodelavca / sodelavke pričakujemo: VII/1 stopnja strokovne izobrazbe pravne smeri, najmanj 5 let delovnih izkušenj na področju izvršilnih, pravdnih in insolvenčnih postopkov, opravljen pravniški državni izpit, poznavanje predpisov s področja izterjave, poznavanje bančnega poslovanja, aktivno znanje angleškega jezika (zaželeno tudi znanje jezikov bivše Jugoslavije),...

Pravnik m/ž

  • zaposlitev za določen čas 3 mesecev z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • delo v dinamičnem okolju, ki spodbuja osebni in profesionalni razvoj vsakega posameznika.

Samostojni referent za izterjavo m/ž

Opis dela: Dnevno komuniciranje z dolžniki in korektno ter za dolžnika najbolj primeren način določanja načrta odplačevanja; usmerjenost k uresničevanju skupnih in lastnih ciljev. Želene izkušnje pri pripravi dokumentacije za sodno izterjavo. Sodelovanje s pravnim oddelkom.